Automaty SOMFY

Technologie bezprzewodowe firmy Somfy ułatwiają zarządzanie Twoim domem, zapewniając Ci większy komfort i bezpieczeństwo.

Zautomatyzowane produkty mogą komunikować się ze sobą bezprzewodowo, wykorzystując wbudowaną technologię radiową. Oznacza to, że urządzenia mogą być scentralizowane i sterowane wspólnie przez sterownik zdalny lub rozwiązania zautomatyzowane.

Systemy firmy Somfy pozwalają Ci na dodawanie urządzeń odpowiednio do potrzeb i budżetu, bez naruszania istniejącej instalacji.

Firma Somfy oferuje kompleksowy zakres rozwiązań w dziedzinie automatyki do :

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach firmy Somfy zapraszamy do odwiedzenia strony lub do kontaktu z nami .

Rolety z napędami Somfy - zabezpiecz swój dom w komfortowy sposób

Nie trzeba nikogo przekonywać o zaletach posiadania rolet w naszych oknach - obecnie są niemal standardowym wyposażeniem każdego nowego domu, zapewniając komfort życia codziennego oraz poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Jeśli dodamy do tego szereg korzyści, związanych z instalacją automatyki do rolet, otrzymamy receptę na w pełni bezpieczną i komfortową przestrzeń życiową. Pamiętajmy bowiem, ze rolety automatyczne to dodatkowe korzyści:

W szczególności warto mieć na uwadze ogromny komfort, jaki daje automatyzacja rolet - w systemie Home Motion. Dzięki zastosowaniu automatyki rolety mogą być sterowane bezprzewodowo za pomocą pilota lub być częścią zintegrowanego systemu zarządzania osłonami Home Motion.

Somfy oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie automatyki do rolet: